Workshopy a školenia

Mám rada efektívnosť. Preto sú poznatky z neurobiológie a somatické prístupy pre mňa odpoveďou na rozvojové potreby organizácií.

V oblasti soft skills podľa mňa nefunguje jedno riešenie pre všetkých. Kľúčové je zohľadniť špecifiká trhu, firmy a konkrétnych ľudí. Preto na workshopoch vytváram priestor pre ľudí, aby samy mohli nahliadnuť na svoje fungovanie a rozhodnúť sa, čo je v ich situácii a pre nich najlepšie.

Poskytujem základný rámec témy a zručnosti, ale hlavne vytváram priestor pre zažívanie nových možností cez prácu s telom.

Duševná pohoda a spol

Mojou hlavnou témou je duševná pohoda. Môžeme k nej prilepiť rôzne nálepky ako stres manažment, psychická odolnosť, reziliencia, sebastarostlivosť, well-being. V rámci soft skills je však presah oveľa väčší. Týka sa aj leadershipu, agility, prezentovania a vystupovania na verejnosti, sebaistoty, kreativity či spracovávania emócií.

 

Sebastarostlivosťou k vyšším a stabilnejším výkonom

Duševná pohoda je obrovskou témou aj z hľadiska výkonu organizácií. Dostali sme sa do bodu, kedy si ľudia ponúkajú Neurol namiesto žuvačky a štandardom sú vyhorenie a sabatical.

Mojím osobným zámerom je, aby ľudia starostlivosťou o seba dosahovali vyššie a stabilnejšie výkony. Aby dokázali podávať výkon v plnom zdraví.

Naplánujme workshop pre Vašu firmu

Dohodnime si stretnutie a naplánujme to pravé školenie alebo workshop soft skills pre Vašu firmu.

Workshopy
a školenia

Teambuildingy

Prednášky a webináre

1 na 1 konzultácie a koučing